Home > O hodowli
O hodowli

Skarbek*Pl - Maine Coon Cattery

 

Serdecznie witamy na naszej stronie wszystkich zainteresowanych kotami maine coon i naszą hodowlą.

Jesteśmy małą domową hodowlą kotów rasy maine coon mieszczącą się w Biłgoraju, które urzekły nas swoim wyglądem i charakterem.

Hodowla kotów rasowych Skarbek*Pl powstała w 2006 roku - jest wynikiem naszej miłości i miłości do wszystkich zwierząt, która zawsze nam towarzyszyła.

Nasi koci przyjaciele to dwa kocurki i pięć koteczek. Dobierając je, staraliśmy się wyszukać najcenniejsze linie hodowlane zdominowane przez przepiękne koty maine coon, które przekazywały najlepsze cechy kolejnym pokoleniom.

Naszym celem hodowlanym jest hodowanie zdrowych, silnych i doskonałych w typie kotów maine coon. Dzięki temu kocięta z naszej hodowli bedą piękniejsze niż nasze kotki. Wielką wagę przywiązujemy do zdrowia i przede wszystkim charakteru naszych kotów. Uwielbiamy słodkie pieszczochy, które towarzyszą nam w naszych codziennych obowiązkach.

Wszystkie nasze zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną najlepszej Przychodni Weterynaryjnej WETMEDICAL w Biłgoraju. Nad ich zdrowiem i życiem czuwa wspaniała Pani Sylwia Buszkowska-Znak, która swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera nas w naszych działaniach.

www.wetmedical.pl

Hodowla Skarbek*Pl zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym, który należy do największej organizacji międzynarodowej World Cat Federation.

W naszym domku już zawsze po połogach będą biegały kociaki, a dom będzie wypełniało ich mruczenie.....

Dziękujemy za odwiedziny i życzymy mile spędzonego czasu z naszymi mruczącymi przyjaciółmi:)

Pozdrawiamy,

Angelina i Piotr